11 Nisan 2012 Çarşamba

bazen insanların az hayvanların çok olduğu bi yere gitmek istiyorum paranın geçmediği bi yerlere : bi bahar bunalımı

bahar bana yaramadı.. böyle bu bunalım havalar aynı mevsimin özelliği gibi gel git değişken kafalar..
aslında her şey güzel sadece biraz karmaşık.. geleceği göremediğimi düşünüyorum bazen.. tahmin edemiyorum.

hayatımı kiminle paylaşabileceğimi ya da hangi işi yapacağımı kestiremiyorum..
erikson abimize göre tam da yakınlığa karşı uzaklık psiko sosyal gelişim evresindeyim. yahu ne bunalım geçiyo bu evrem arkadaş. diğer evrelerde ne halt yicem ben.
insanlar benden çok şey beklerken içimden bişi o kadar sızlıyo ki. daha iyisini yapmayı ben de çok isterim. o bişeyleri başarmış, gelecek kaygısı olmayan, kendine deli güveni olan biri olmak bende isterim. ama sadece istemekle yetiniyorum. bişi yapmak gelmiyor içimden. her dakika erteliyorum. birazda umudumun az olmasına bağlı. ben kpssden 85 alıcam ve doğuda bi ilde öğretmenliğe başlıcam. bu çalışma temposuyla hatta 3 aylık bi süreçte ne değişir ki diyorum. sonra dibe batıyorum yine. herkes bi hayal kuruyo üzerimden. bana da o hayallere eşlik etmek kalıyor. yakın zamanda hep bi mucizeye inanmıştım. o secret dalgasından önceydi bu inanışım. ben durucaktım evrende ve o bana gelicekti. gelmiyor gelmiyor gelmiyor....

biraz daha beklicem bi kaç ay daha. o ara bi mucize oldu oldu. olmadı o pis kokan tv de ismi söylenince bib geçilen o üç harfli şeyi yemiş olucam..

gel nolur gel.. bekliyorum.

Hiç yorum yok: