12 Eylül 2011 Pazartesi

böceğime..evet şuan tıpkı o gün gibi duşuma girdim çıktım, ve bilgisayar başındayım. evet evet birazdan sen arayacaksın. arayacaksın ve o gün sinirle dışarı çıktığım gibi dışarı çıkmıcam. sinirliysem dışarı çıkmamayı tercih edicem. arıcaksın ve bana neredesin diye soracaksın görüşelim diceksin. ben de tamam canım diyip hazırlanıp senin sevdiğin kırmızı, önü fiyonklu bluzumu giyip dışarı çıkıcam. sonra dolaşıcaz, markete alışverişe gitmek de yok. sadece senle vakit geçiricem. en geç 6 gibi de evime dönücem tartışmadan ve sinirle hata yapmadan...

sonra eve geldiğimde seni aradığımda güzel güzel konuşabilicez.öptüm canım diyip kapatıcam. belki de seni seviyorumu sen eklersin. (....), tamam tamam ben eklerim.

bi sonraki günde balık tutmaya benle gidersin. bi sürü güzel fotoğraf çekiliriz, bu sefer pillerimin şarjı var. mangalımızı da yaparız. eve dönüş yolunda da bi sahil yaparız olmaz mı? akşama facebooka girersin çok konuşmayız sen takılırsın arkadaşlarınla.. silmezsin ama beni.. açıklama yapmak zorunda da kalmazsın. ben de seni o kadar çok aramam..

sonra bugün içimde acıyla uyanmam. ne olduğumuzu bilmiyorum gibi cümleler kurmam mesela. seni ararım günaydın canım, neredesin derim.. sen işine gücüne bakarsın. bütün gün yalnız başıma evde kapanıp oturmam ben de. seni ararım akşam üzeri ,işten çıktıysan görüşebiliriz.. sana sarılabilirim mesela... evet tam şu saatlerde 17.10da. senin yanında olabilirim.

gerçekten ayrılmadığımızı bilmek istiyorum.. sadece biraz bunalmış olabilirsin. ama sakın uzaklaşma.. sesini duyabileceğim uzaklıkta ol sadece, yanımdan ayrılma, elimi de sakın bırakma...

5 yorum:

#merve... dedi ki...

Hayırdır inşallah :) Senin böceğin kim? :) Çok hoş bir yazı olmuş valla kıskandım ;)

pisicshik dedi ki...

çok uzun zaman oldu konuşmayalı, konuşalım tatlım bi ara..

#merve... dedi ki...

Seni eklemiştim ben ama bilmiyorum kabul ettin mi? Yeni adres almıştım merve_... diye gelmiştir sana. Eğer şimdi müsaitsen konuşabiliriz :)

pisicshik dedi ki...

hayır gelmemiş canım. ismim malum pisicshik@ hotmail.com karıştırmış olabilirsin, karışık..

#merve... dedi ki...

Yok canım benim eklemişim aynı adresi :) artık sildim tekrar ekledim umarım gelir :)